יום חמישי, אוגוסט 11 2022
כתבות אחרונות
מתנות

מתנת גיוס לחבר

אחד האירועים הכי מרגשים עבור כל נערה הוא כאשר החבר שלה מתגייס לצבא.
תהליך החיול של הבחור המתבגר מלווה בהתרגשות רבה וגם דאגה. מעתה הם יתראו רק לפרקי זמן מסוימים, הוא מתרגש מהשינוי מהגיוס, והיא תחכה לו באהבה גדולה.
להרבה חיילים טריים, יש חברות, ומה שמעסיק את כל הנערות המתרגשות הללו, הוא איזה  איזה מתנה לקנות לו ליום הגדול.
הן רוצות שזו תהיה מתנה עם משמעות, לא סתם עוד מתנה, ולא סתם עוד תכשיט, אלא משהו שהוא ילך כמו קמע, שיגן עליו מכל משמר בכל מקום.

קני לחבר שלך מתנת גיוס עם אמירה

בשנים האחרונות אנשים מחפשים מתנות שיש להם מה שנקרא "אריכות ימים" ומשמעות מרגשת. כאשר רוצים לקנות מתנת גיוס לחבר, אחת המתנות הכי נכונות הוא לצייד אותו בשרשרת עם תליון אבן אוניקס עליו רשומה תפילת שמע ישראל ותפילת שמע.

ויש גם תליון של אבן זירקוניה עליו מוטבע בזהב אמיתי 24 קארט המילים "אני אוהבת אותך". תליון של ברכת הכוהנים, מגן דוד, שיר למעלות, תפילת הדרך ותליוני חמסה לגבר. אין ספק כי התכשיטים הללו הרבה יותר מרגשים מתכשיטים שאין להם גם משמעות של ברכה ותפילה עבור החייל הצעיר.

התליון הזה הוא כמו אותו ספר תהילים קטן שהאימהות מניחות בתיק של הבן, כמו הקמע שמגן עליהם מכל רע ושיחזיר אותם הביתה בשלום.

דוגמאות למתנות גיוס לחבר

שרשרת חמסה עם ברכת הכוהנים כמתנת גיוס לחבר מתנת גיוס לחבר של שרשרת חמסה עם תפילת הדרך ושיר למעלות שרשרת שמע ישראל מתנת גיוס לחבר - תליון חמסה לגבר תליון מגן דוד עם תפילת שמע ישראל לחבר שמתגייס

תליונים איכותיים- מתנת גיוס לחבר עד השחרור

כיוון שחיילים נמצאים בכל מיני תנאים בצבא, ולפעמים גם בתנאים קשים, חשוב מאוד שהתכשיט שקונים עמו למשל מתנת גיוס לחבר, יהיו עשויים מחומרים איכותיים.

חשוב לרכוש תכשיטים שלא יחלידו, שלא תתפתח עליהם חלילה קורוזיה בגלל לחות ולכן מומלץ לקנות להם תכשיטי זהב, וכאשר מדובר בכיתובים של תפילות, אז גם הם צריכים להיות מזהב טהור, כדי שהאותיות חלילה לא ייפגמו.

אם מדובר בחיילים שאוהבים קצת רוחניות או אפילו דתיים, יש בהחלט מקום לרכוש להם שרשרת תליון נגד עין הרע… או עם איחולים לאושר ולהגשמה.

תליוני חמסות הם מאוד מבוקשים, גם כי החמסה מגנה על החיילים היקרים וגם מי שמאמין לא מפחד מעין הרע…

ננו תכשיטים מגוון של מתנות מקוריות

כל התכשיטים המקוריים בסקירה זו הם תכשיטים מבית ננו תכשיטים.
תכשיטי ננו הם ייחודים במינם בכך שעל גבי התליון נחקקים בזהב 24 קראט כיתובים מינאטורים שונים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

הראו לי עוד

מאמרים קשורים

בדקו גם

Close