יום חמישי, אוגוסט 11 2022
כתבות אחרונות
הרצאותספורט

הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם והשראה לעובדים

אין כמו הרצאה מרתקת, כנס בעל ערך מוסף ומעורבות של ספורטאית מצטיינת כמו לינוי אשרם, על מנת להפוך כל אירוע חברה לחוויה מעוררת השראה. אז איך מפיקים אירוע כזה ואיך משאירים את העובדים עם טעם של עוד? הנה כל התשובות

הרצאה לינוי אשרם – הפקת אירוע חברה היא חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים של העסק או הארגון עם העובדים שלו.

בטווח הקצר, אירוע מן הסוג הזה מייצר מוטיבציה אצל העובדים ומעורר התלהבות גם בקרב בני המשפחה, הקולגות והלקוחות. בטווח הבינוני והארוך, אין כמו אירוע ברמה גבוהה על מנת להשרות על העובדים השראה וכדי להגביר את המוטיבציה שלהם.

בעלי עסקים ונציגים של ארגונים או חברות צריכים להסתכל על הרצאות וכנסים כהשקעה משתלמת ולא כהוצאה רגילה. נכון שצריך לשלם על הפקת אירועים כאלה, אבל ההשקעה מחזירה את עצמה כאשר העובדים מסיימים את הערב עם תחושה של עוד ועם מוטיבציה מוגברת. בנוסף, אירועים כאלה מסייעים לשימור עובדים ולכן יש להם יתרון גם בתחומים תחרותיים וצפופים.

כל הסיבות לבחור הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם

האמת שכיום הפקת האירוע היא אפילו לא משימה כל כך קשה. אם רוצים ללכת על בטוח, כל שנדרש הוא לתת עדיפות לאפשרות המוצלחת של הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם.

היתרון של הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם הוא מעורבות רגשית גבוהה מצד העובדים. אין בישראל מישהו או מישהי שלא מכירים את לינוי אשרם ואין עובד או עובדת שלא היו רוצים לשמוע מגוף ראשון את הסיפור האישי שלה. בזכות התכונות והמאפיינים הללו של ספורטאית מקצוענית ומצטיינת כמו לינוי אשרם, הכנס של העובדים הופך לאירוע שקשה להתעלם ממנו.

מה כוללת ההרצאה ולמה לשלב אותה באירוע חברה?

עם הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם משאיר את העובדים עם טעם של עוד. ההרצאה גורמת לעובדים לשכוח לכמה שעות מהעבודה היום יומית שלהם, אבל היא מתמקדת בכל מה שמשפיע על התפוקה שלהם: החל מהאופן שבו מייצרים מוטיבציה פנימית, דרך האופן שבו כדאי להתמודד עם קשיים ועד מערכות יחסים אישיות עם קולגות או עם מעסיקים.

בגלל המאפיינים המיוחדים של הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם, גם המעסיקים מרוויחים ממנה. המעסיקים יכולים לבצע תיאום ציפיות מול לינוי אשרם עוד לפני שהכנס מתחיל ולבקש ממנה להתמקד בנושאים מסוימים שחשובים להם, אבל הם יכולים לסמוך בוודאות על היכולת שלה להפתיע את הקהל. בזכות הכריזמה של לינוי אשרם, אין אף עובד שנשאר אדיש.

טיפים לקראת הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם

הרצאה לאירוע חברה צריכה להתקיים במקום מתאים שעוזר לעובדים להתרכז, לשמוע ולהקשיב. כמו כן, כדאי לשלב כמה שיותר תכנים שקשורים לכנס ולוודא שהם מתאימים לציפיות של העובדים ולגיל הממוצע שלהם. בשלב הזה, יש להבחין למשל בין אירועי חברה וכנסים לעובדים בלבד – לבין אירועי חברה וכנסים שאליהם מוזמנים גם בני המשפחות.

עוד טיפ הוא לנצל את הנוכחות של ספורטאית כמו לינוי אשרם ולחלק מתנות שוות מיד עם סיום האירוע. אם כבר משקיעים בהזמנת ספורטאית כמו ירדן ג'רבי או כאמור לינוי אשרם, כל שנותר הוא לתת לעובדים מזכרת שתישאר איתם הרבה אחרי שהאירוע יסתיים.

איך בוחרים מזכרת שווה לאירוע כל כך יוקרתי?

מעסיקים ומארגנים של אירועי חברה וכנסים צריכים לחשוב היטב על המתנה והמזכרת שהם נותנים לעובדים שלהם. המתנה משפיעה על המוניטין של החברה, על הרצון של העובדים להיות מזוהים עם המעסיק ואפילו על התפוקה שלהם במשרד. אז כדי ללכת על בטוח, צריך לחשוב מחוץ לקופסא ולהתמקד במתנה שמגלמת בתוכה תחושה של אקסקלוסיביות.

קטגוריה כמו רשימת ציוד משרדי לדוגמא יכולה להיות מקום טוב להתחיל בו. בקטגוריה הזו יש המון מתנות ומזכרות שאותן מעסיקים יכולים למתג עם הלוגו של החברה, בצבעים שמזוהים איתה או עם המוטו הרשמי שלה. נכון שהציוד מזוהה עם המשרד ולאו דווקא עם חיי הפנאי של העובדים, אבל צריך לזכור שמדובר בסופו של דבר באירוע חברה ולא באירוע משפחתי.

מתי מחלקים לעובדים עטים?

יתרה על כך, מעסיקים שמארגנים הרצאה לאירוע חברה כנס עם לינוי אשרם יכולים לבחור האם לתת עטים יוקרתיים כבר בעמדת קבלת הקהל – או לחכות עם זה לסיום. אם מחלקים את העטים בהתחלה, יכול להיות שהעובדים ירצו להשתמש בהם תוך כדי ההרצאה על מנת לציין לעצמם על הכתב נקודות עיקריות וטיפים להגברת מוטיבציה. אם מחלקים את העטים בסוף, הדגש יהיה על הפיכתם למזכרת שתלווה את העובדים גם במשרד וגם בבית.

כמה יעלה להזמין את לינוי אשרם להרצאה?

השאלה המתבקשת היא מה התקציב הרלוונטי להפקת אירוע חברה וכנס עם הרצאה של לינוי אשרם. אז קודם כל, צריך לזכור שהמחיר אינו קבוע אלא מושפע מפרמטרים שונים.

הנה למשל רק חלק מהגורמים שיקבעו כמה האירוע יעלה וכמה המעסיק יצטרך לשלם עליו:

  • הלוקיישן של האולם
  • מספר המשתתפים בכנס
  • משך ההרצאה
  • סוג המתנות והמזכרות
  • שירותי קייטרינג, תאורה והגברה

שנית, תלוי כמה זמן מראש מארגנים את האירוע.

כדי להזמין את לינוי אשרם למשל צריך לשריין תאריך זמן רב מראש, אבל ההשקעה משתלמת. בנוסף, זו דרך מעולה לחסוך בהוצאות. באופן כללי, אפשר לומר שאירוע כזה יעלה 300-2,500 ש"ח למשתתף. בטווח הזה, הגברה תעלה 1,000-5,000 ש"ח לאירוע של 50-100 איש, האוהל יעלה 1,000-8,000 ש"ח, כיסא פלסטיק יעלה 5-6 ש"ח, המקרן יעלה כ-500 ש"ח והתאורה 200-50 אלף ש"ח.

הראו לי עוד