יום חמישי, אוגוסט 11 2022
כתבות אחרונות
כלי כתיבהמיכון משרדיציוד משרדי

איך לשמור טוב על דיו למדפסת HP?

דיו הוא דבר שמלכלך מדפסות וחשוב לשמור על דיו נקי על מנת שההדפסה תצא הכי נקייה ואסתטית שיש. ישנם עשרות יצרנים שמייצרים דיו, אך אנו נתמקד בעיקר שהוא דיו למדפסת HP. דיו הוא דבר הכרחי למדפסת וחשוב לרכוש אותו בשיקול דעת.

מדפסת HP – איך לשמור טוב על דיו למדפסת?  המדפסות של HP נחשבות לטובות מאוד, אמינות ובעיקר חסכוניות ולכן הן מאוד מבוקשות הן בשימוש ביתי והן בשימוש בעסקי במשרד.

מותג HP משווק הרבה סוגי מדפסות בטווחי מחירים שונים בהתאם למדפסת מהפשוטה ביותר למקצועית ביותר.

יש מדפסות דיו ויש מדפסות לייזר.

את המדפסת שלכם כדאי שתבחרו לפי הצורך שלכם ולא תתפרעו בלי לחשוב על המחיר. מדפסת דיו של HP מדפיסות יותר איטי ממדפסות לייזר, לכן חשוב מאוד להגיע להחלטה רק לאחר שאתם עושים שעורי בית, מבינים מהו התקציב שלכם וניגשים בצורה מושכלת לצורך קניה נכונה ונבונה.

כמעט לכל מדפסת יש אפשרות של ניקוי הטונר או ראש הדיו. פונקציה זו מותקנת בתור תחזוקה וניתנת לביצועה דרך המחשב או ישירות דרך המדפסת.

חייבים לנקות את הדיו מדי פעם כי התכולה שלו גורמת לסתימה של הצינורית והוא נהפך למקשה אחת שלא נצרבת על העמוד שאני רוצים להדפיס במיוחד במדפסות לייזר.

הפונקציה הזו בעצם עושה סירקולציה באמצעות אוויר שמוחדר ושומרת על הרעננות והטריות של הטונר או הדיו שבתוך המדפסת.

מאמרים נוספים:

 

רוצים לחסוך בעת הדפסת של דיו למדפסת HP?

קבלו מאיתנו כמה טיפים:

רכשו דיו ממוחזר או חלופי ולווא דווקא את המקורי. המחיר של ממוחזר או חלופי הוא יותר מוזל כי הוא אינו כביכול המקורי אבל זה יכול להיות פתרון ירוק כשרוכשים דיו ממוחזר.

חשוב לבדוק שהוא אכן תואם למדפסת שלכם

אתם יכולים להדפיס באפשרות שהיא לא מיטבית אלא מהירה. בעת הדפסת אתם לוחצים על העדפות הדפסה במחשב ואתם יכולים לשנות את ההגדרה שתהיה הדפסה מהירה ובהזדמנות זו אתם חוסכים בדיו.

בטרם שליחה להדפסה, עברו שוב על שגיאות כתיב והגהה של הכתוב כדי להימנע מהדפסה בפעם השנייה, כך תחסכו עוד דיו למדפסת HP ויישאר לכם יותר להדפסות הבאות.

לרכישת דיו למדפסות שונות במחיר משתלם כנסו לאתר של חברת מאה אחוז, חנות אונליין לרכישה ציוד משרדי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים!

הראו לי עוד

מאמרים קשורים

בדקו גם

Close