יום חמישי, אוגוסט 11 2022
כתבות אחרונות
מיכון משרדיציוד למצגות והדרכותציוד משרדי

לוח נייד – לנוחות במשרד השתמשו בלוח נוח נייד

לוח נייד – מאפשר לכם חופש תנועה במשרד ומחוצה לו. כולנו מכירים את ההרגשה המתסכלת כשמשהו פשוט הופך להיות מסורבל, מצריך מאתנו לתמרן, להתגמש או להתפשר אבל עם לוח נייד האפשרויות שלכם רק גדלות.

במשרדים רבים אנחנו רואים את הלוחות קיר, בין אם לוח מחיק זכוכית או לוח שעם או כל סוג של לוח שתבחרו. משרדים שהשקיעו טיפה יותר מחשבה מבינים שעם לוח נייד השימוש יעיל וטוב ולא פוסל את השימוש גם בלוח שעל הקיר.

לוח נייד יכול להיות כל לוח שתבחרו

בואו נבין למה זה קורה, בחלק מהמשרדים אנחנו רואים את הלוח על הקיר ובפינת החדר ממתין לו לוח נייד לשימוש העובדים. לוח נייד יכול להיות כל לוח שתבחרו, זה יכול להיות לוח שעם, לוח מחיק, לוח מחיק מגנטי או אפילו פליפ צ'ארט שאלו דפים ענקיים שניתן לכתוב עליהם בטושים רגילים ולהפוך את הדף כדי להמשיך (ממש כמו בלוק נייר).

הסיבה שלוח נייד ממתין שם בפינה זה כדי לאפשר הרחבה של נושא מסוים שמדובר בהרצאה או בפגישה. ברוב הפעמים כשעורכים פגישה, יש לכם את הנושאים שאתם רוצים להעביר, אבל בגלל שהישיבה מרובת משתתפים, גם להם יש דעות, הארות, הערות ורעיונות שאפשר לשוחח עליהם בתוך הישיבה אך לא רוצים לבלגן את הפרזנטציה המתנהלת על הלוח הגדול.

הנגשה לעובדים

הסיבה השנייה שבהרבה משרדים ישנו לוח נייד זה במטרה להנגיש אותו ליותר ויותר עובדים. אם יש לעובד את הצורך בלוח הנייד הוא יכול בקלות להעבירו למשרד שלו מחדר הישיבות או מהמשרד של חברו לעבודה. אין צורך להרים משקלים כבדים, לוח נייד יכול להגיע גם על גלגלים וניתן לגלגל אותו בין המשרדים השונים בקלות ואם אתם צריכים את הלוח לשימוש מחוץ למשרד תכלו להשתמש בלוח נייד מתקפל.

אם אתם מתלבטים איזה לוח נכון יותר לשימוש במשרדכם, אם יש לכם שאלות נוספות, היכנסו לאתר dryeraseboard.co.il והתרשמו ממבחר של לוחות מחיקים ניידים או לא שיש ברשותנו והתאימו למשרד שלכם לוח נייד שישמש את העובדים בחברה בצורה יעילה ופשוטה. אם לא מצאתם את הלוח שאתם מחפשים צרו קשר dryeraseboard והם ימצאו את הפתרון עבורכם.

הראו לי עוד

מאמרים קשורים

בדקו גם

Close